На Херсонщині підбили підсумки ліквідації наслідків буревію

Вчора, 21 травня, під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції та подій за останній тиждень голова Херсонської ОДА Сергій Козир повідомив про ситуацію з ліквідації наслідків негоди в області.

Він зазначив, що тиждень розпочався із надзвичайної ситуації на території Херсонщини. У зв’язку із погодними умовами понад 69 населених пунктів в області були знеструмленими. Без водопостачання залишились 6 населених пунктів  та пошкоджено  118 дахів будівель з них: 106 будинків приватного сектору та  12 соціальної інфраструктури .

З метою реагування на  надзвичайну ситуацію, що сталась на території області, територіальними громадами проведені засідання місцевих комісій з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації    для вжиття  першочергових  заходів на її ліквідацію.

Станом на 20 травня 2021року на території області в  усіх населених пунктах області електро- та водопостачання –  відновлено повністю.

Залишаються пошкодженими покрівлі в 18 будівлях з них:  14 будинків приватного сектору та 4 соціальної інфраструктури (1 – селищна рада, 1 – школи, 1 – амбулаторія, 1 – будинок культури).

Ремонтні роботи по відновленню пошкоджених покрівель продовжуються, по об’єктам соціальної сфери розробляється кошторисна документація.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучені підрозділи: ГУ ДСНС області, АТ «Херсонобленерго», підрозділи ЗСУ, комунальні підприємства сільських селищних та волонтери.