На Херсонщині почали робити бустерну дозу проти Covid-19 – брифінг в ОДА

На Херсонщині почали робити третю дозу щеплення – бустерну. Про це вчора, 29 грудня, під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко.

Він зазначив, що бустерна доза – це доза, яку вводять, щоб посилити ефективність вакцини, яка з часом знижується. Додаткова доза – це доза, яку вводять, щоб убезпечити людей, у яких через тяжкі хвороби дві дози вакцини можуть не дати належного захисту.

Щоб отримати додаткову дозу, треба звернутися до свого сімейного або профільного лікаря. Він видасть направлення в довільній формі. Після цього треба записатися до найближчого пункту чи центру вакцинації та взяти з собою на щеплення направлення від лікаря.

В Україні запроваджено бустерну дозу проти Covid-19 для медичних працівників та співробітників інтернатів. Вони зможуть отримати її щонайменше через шість місяців після отримання другої дози.

Наближаються новорічні свята. Усі готуються зустрічати новий 2022 рік. Потурбуйтеся, щоб зустріти новий рік здоровими та захищеними – вакцинуйтеся! Адже зараз обов’язок кожної людини – захистити себе та рідних, і зробити щеплення.

Так. Зараз захворюваність в Україні вдвічі менша за показник європейських країн. Це гарний показник. АЛЕ! 9 із 10 госпіталізованих у листопаді – невакциновані та не були захищені від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.