На Херсонщині “податкові аферисти” знову взялися за старе

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що група невідомих у складі двох осіб, користуючись нехитрою схемою, намагається виманити кошти у суб’єктів господарювання Голопристанської громади.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі відомства.

Спочатку невідомий чоловік, що представляється заступником начальника Голопристанської ДПІ, з номеру 094-490-36-15, телефонує бізнесменам громади та повідомляє, що їм необхідно зателефонувати начальнику ДПІ Фоменко Інні Едуардівні. Далі, невідома жінка, з номеру 095-211-16-43, що видає себе за начальника Голопристанської ДПІ, повідомляє, що саме у цього суб’єкта господарювання виникли проблеми, але, звісно, їх можна вирішити домовившись. Для цього потрібно надати допомогу у розмірі 15 тисяч гривень, які необхідно перерахувати на платіжну карту.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вкотре наголошує на неможливості та неприйнятності випадків вимагання неправомірної вигоди працівниками ДПС. Будьте уважними, ні в якому разі не піддавайтесь на провокації шахраїв та не перераховуйте їм кошти! У разі отримання схожих пропозицій звертайтесь із заявами до підрозділів Національної поліції.

Податкова служба області висловлює подяку платникам податків регіону за небайдужість і відповідальне ставлення до дотримання норм законодавства.

Додатково: повідомити про корупційні правопорушення, в яких задіяні працівники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, можна за номером телефону 0552-427680 або на адреси електронних поштових скриньок kherson.vzvk@tax.gov.ua та kherson.vp@tax.gov.ua.