На Херсонщині поліцейські підрозділи перевірили свою готовність діяти в надзвичайних ситуаціях

За ініціативи керівництва обласного главку поліції Херсонщини протягом минулого тижня була перевірена готовність усіх підпорядкованих підрозділів із реагування на виникнення надзвичайних подій.

Про це повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

За словами заступника начальника поліції Херсонщини Дениса Захарченка, з особовим складом підпорядкованих підрозділів, в тому числі з працівниками апарату главку та бійцями поліцейських спецпідрозділів були проведені спеціальні навчання. Зокрема були відпрацьовані збір по команді «Навчальна тривога», дії співробітників у разі умовної загрози захоплення адміністративної будівлі підрозділу та евакуація майна.

Особлива увага була приділена якості виконання своїх професійних дій та обов’язків працівниками територіальних відділів та відділень, прилеглих до адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Наявні прорахунки були ретельно проаналізовані та зроблені відповідні коригування задля недопущення таких недоліків у разі виникнення реальної загрози дестабілізації безпекової ситуації на території області.