На Херсонщині поліцейські розпочали перевірки законності продажу хвойних дерев

З метою недопущення здійснення незаконної рубки лісових насаджень та  запобігання незаконній вирубці полезахисних лісосмуг, у передноворічний період  на території Херсонської області поліція проводить профілактичні заходи.  

Працівники підрозділів превентивної діяльності поліції області перевіряють у продавців наявність відповідних товаро-транспортних накладних, чіпів та штрих-кодів на деревах, повідомляє hr.npu.gov.ua.

Як повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції області Ярослав Шанько, на час відпрацювання в області створені спільні мобільні групи з числа дільничних офіцерів поліції, представників лісових господарств та співробітників екологічної інспекції.

Поліцейські нагадують про відповідальність за незаконну вирубку та реалізацію дерев. В разі відсутності необхідної документації та маркувань на деревах порушники притягуються до відповідальності.

Поліція області закликає громадян бути уважними під час купівлі новорічних дерев. Звертайте увагу на те, щоб вони мали всі необхідні маркування. Законність походження ялинки можна перевірити в Інтернет-мережі за посиланням www.yalynka.info. Якщо вам відомо про факти незаконної вирубки та реалізації дерев прохання повідомляти на лінію «102». Кожне повідомлення буде ретельно перевірене і в разі його підтвердження вині понесуть покарання відповідно з чинними нормами законодавства.