На Херсонщині поліція активізувала профілактичну роботу з безпеки дорожнього руху

Впродовж місяця, починаючи з 20 липня, на території Херсонщини триватиме проведення комплексу профілактичних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги».

Профілактичні заходи направлені на покращення безпеки дорожнього руху та недопущення загибелі й травмування людей в дорожньо-транспортних пригодах, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

За словами начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції Вячеслава Шинкарьова, наразі увага поліцейських за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками значно посилена. За першу декаду місячника працівники секторів реагування патрульної поліції територіальних поліцейських підрозділів виявили та припинили понад тисячу порушень ПДР. Зокрема від керування були відсторонені 67 водіїв, які знаходились за кермом у нетверезому стані. Також було виявлено 11 порушень правил обгону, 74 – проїзду пішохідних переходів, 5 водіїв здійснили проїзд через перехрестя на заборонений сигнал світлофора, 80 – проігнорували обов’язкове використання пасків безпеки, а 7 кермувальників під час руху розмовляли по мобільному телефону, тримаючи його в руці. Також було задокументовано 23 факти порушень Правил дорожнього руху пішоходами.

З метою попередження скоєння дорожньо-транспортних пригод поліцейські широко використовують проведення профілактичної роботи з водіями транспортних засобів. Як наслідок, з початку місячника в порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість ДТП зменшилася на 19%, а число автоаварій з потерпілими стало менше майже на 28%.

Поліція Херсонщини закликає учасників дорожнього руху не порушувати правил дорожньої безпеки та пам’ятати, що вас чекають вдома живими та здоровими.