На Херсонщині правоохоронці започаткували проект «Джура-Поліцейський»

Минулими вихідними на території дитячого санаторію «Чайка» у смт Лазурне Скадовського району поліцейські обласного главку поліції провели навчально-тренувальний вишкіл «Джура-Поліцейський» у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Покровський гарт».

Метою гри є національно-патріотичне та духовне виховання молоді на ідеях козацьких традицій, а також активна громадська позиція дітей та здоровий спосіб життя, повідомляє відділ комунікації обласної поліції.

Діти наочно могли ознайомитись із роботою поліцейського, адже програма заходу була досить насиченою: показові виступи поліцейських спецпризначенців «КОРД», кінологів та їх чотирилапих підопічних, майстер-класи з прийомів рукопашного бою та самозахисту, а також домедичної допомоги. Крім того поліцейські продемонстрували виставку сучасного озброєння та екіпіровку різних підрозділів поліції, які використовуються під час проведення спецоперацій, а фахівці-вибухотехніки попередили молодь про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети.

Також діти мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими, примірявши бронежилети, захисні каски, і посидіти за кермом службового автомобіля. А для тих, хто планує у майбутньому пов’язати своє життя з правоохоронними органами, поліцейські підготували яскраві наочні матеріали про умови вступу до вишів системи МВС.

Загалом змагання видалися дуже насиченими. Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу й змагалися, не шкодуючи сил, впевнено ідучи до фінішу та перемоги.

– Навчально-тренувальний вишкіл «Джура-Поліцейський» – це чудова можливість у цікавій формі розповісти дітям про роботу поліцейських, а також  сформувати нову генерацію підростаючого покоління, сповненого мужності, відваги, рішучості, наполегливості та ініціативності. Я упевнений, що за цей час діти отримали лише позитивні емоції, важливі знання та знайшли безліч нових друзів, – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.