На Херсонщині представники політичної партії «Європейська Солідарність» вшанували пам’ять воїнів, загиблих в АТО

Захід пройшов у Херсоні на Алеї Героїв Незалежної України. У мітингу взяли участь і ветерани, і ті, хто охороняє наше мирне небо зараз.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко звернувся з такими словами словами: «Шановні наші хлопці і дівчата! Дозвольте вас привітати з цим святом! Ви так само обороняєте кордони нашої держави України, як свого часу наші чубаті прапрадіди. Вони свого часу проливали кров за те, щоб ми з вами сьогодні мали право і можливість народжувати наших дітей на цій землі, вирощувати хліб і продовжувати рід наш український саме на цій землі, яку Бог дав українцям. Тому низький вам уклін за те, що бережете українську мову, українську історію, українську культуру. Українська нація непереможна і завдяки українським воїнам, які сьогодні нас захищають, ми впевнені у нашому українському майбутньому».
Щодня на Сході України воїни виборюють демократичні цінності та суверенітет нашої держави.
Депутат Херсонської міської ради Оксана Погомій зазначила: “Не тільки в цей день ми повинні дякувати нашим захисникам, а кожну хвилину нашого життя ми повинні пам’ятати про те, що там за нас гинуть. І не тільки за нас. Вони гинуть за те, щоб наша Україна була вільна і незалежна».
Важливо, аби патріотичне виховання молоді відбувалося на прикладі сучасних героїв — справжніх захисників рідної землі.
Депутат Херсонської міської ради Іван Глухов наголосив: «Важливим для нас є збереження нашої територіальної цілісності, нашої держави України. І тому ми не можемо лишатися осторонь питань і своїм відвідуванням цього заходу ми висловлюємо велику подяку захисникам і захисницям нашої рідної України».
Хвилиною мовчання вшанували воїнів, які загинули за рідну Україну.
Учасник бойових дій, депутат Херсонської міської ради Ігор Осауленко підкреслив: «В цей день ми повинні пригадати тих, хто загинув за Україну, вшанувати їхню пам’ять, вшанувати тих, хто зараз боронить нашу державу на сході, згадати також поранених хлопців».
Мужні чоловіки та жінки, які боронили та боронять нашу державу — приклад для кожного. Саме завдяки їм ми живемо під мирним небом.
Тож в знак вічної пам’яті цього дня відбулося покладання квітів. Українці пам’ятають своїх героїв.
УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ!”, – йдеться в повідомленні.