На Херсонщині продовжується контроль за виконанням протиепідемічних вимог (відео)

На Херсонщині щодня працюють близько 60 спільних рейдових груп, до складу яких входять працівники поліції, Держпродспоживслужби, представники РДА та громадських формувань, які перевіряють стан дотримання карантинних вимог.

Патрулі перевіряють розважальні та торговельні заклади, магазини, аптеки та інші об’єкти. Працює COVID-патруль і у ТРЦ «Фабрика».

Особливу увагу патрулі приділяють перевірці COVID-сертифікатів. У свою чергу  продавці розповідають, до таких перевірок вони готові, адже розуміють важливість ситуації. Тож закликають зробити щеплення й інших.

З метою забезпечення публічної безпеки і порядку під час дії карантинних заходів залучено залучено 380 поліцейських. Подібні перевірки триватимуть і надалі.
За інформацією районних державних адміністрацій, органами місцевого самоврядування у складі COVID-патрулів з початку карантину проведено 44 461 рейд, складено 3616 адмінпротоколів та 9571 акт.

Лише за останню добу на Херсонщині COVID- патрулями проведено 112 рейдів, перевірено 1054 суб’єкти господарювання, виявлено 82 правопорушення.