На Херсонщині продовжується ліквідація наслідків негоди

За прогнозами синоптиків найближчі дні на території Херсонської області очікується ускладнення погодних умов, температура повітря знизиться до 3-8 градусів морозу. Також можна спостерігати обледеніння дерев та дротів електромереж.

Проте ситуація залишаться контрольованою, всі відповідальні служби працюють у максимальному режимі, повідомляє прес-служба обласної держадміністрації.

Наразі проїзд державними дорогами Херсонської області забезпечено. Обмеження руху транспорту на всіх напрямках відсутнє. В режимі чергування: 35 од. техніки та 50 чоловік ДП «Херсонський облавтодор».

Відсутнє електропостачання у 47 населених пунктів та 5 частково: Генічеському, Бериславському, Каховському районах. На ліквідації аварії працює 42 од. техн., 31 бригад, 86 чол. АТ Херсонобленерго».

Внаслідок пориву траси на розі вул. Кольцова та Сенявіна припинено водопостачання до 50 приватних будинків. На ліквідації аварії працює бригада ВУ ВКГ.

Продовжують роботу і пункти обігріву, які розгорнуто на території області. Станом на 12.00, 29 грудня 2021 року, до пунктів обігріву звернулося 82 малозабезпечених та осіб без місця проживання, яких забезпечено гарячими обідами та теплим одягом.