На Херсонщині проведення першого Дня борщу підтримали благодійники

Минулими вихідні у селі Великі Копані, що на Херсонщині, видалися напрочуд активними та цікавими, адже у цьому населеному пункті провели перший в області День борщу.

На гостей заходу очікувала яскрава концертна програма за участі кращих колективів Херсонщини, Миколаївщини, Кіровоградщини, колоритний ярмарок майстрів, оригінальні фотозони та веселі розваги. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Також під час святкування всі присутні мали змогу скуштувати 30 борщів, приготовані за різними рецептами: з грибами, з вишнями, з рибою, журавлиною, калиною та навіть з абрикосами. І звичайно ж, за бажанням гостей господині поділилися своїми авторськими рецептами.

«Сьогодні за допомогою інтернету можна приготувати будь-яку страву, натомість ми хочемо, аби у гонитві за іноземними смаколиками наші українські дівчата не забували про український борщ! Ми хочемо передати молодому поколінню найкращі рецепти приготування борщу, аби через декілька років вони також пригощали людей та відзначали це свято. Ми вдячні всім організаторам, зокрема Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що підтримали ідею і долучилися до свята», – розповідають  жителі села Великі Копані.

Не обійшлося проведення заходу без допомоги Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Представники Фонду оперативно відреагували на прохання організаторів стати спонсорами свята. Тож надали необхідну фінансову допомогу.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Відтепер на Херсонщині щороку святкуватимуть День борщу і це чудово! Борщ – не просто страва, а справжній бренд нашої країни. До того ж, наші українки розробили чималу кількість авторських рецептів. Ми сподіваємось, що це свято стане не лише яскравим та розважальним, а й пізнавальним для майбутніх господинь! І вже незабаром смачний український борщ куштуватимуть у всьому світі».