На Херсонщині призупинилась вакцинація від COVID-19

До останього часу Херсонщина за результатами вакцинації була в числі лідерів серед областей України. Показники щеплень сягали навіть 2000-ї відмітки за добу. Та процес раптово призупинився.

За оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА вчора щеплення зробили всього 50-ти особам. Вакцинація відбувалась тільки в обласному центрі. До районних мобільних бригад та амбулаторних постів вакцина не поступала. Сьогодні теж ситуація не визначена. Ніяких розпоряджень від керівництва Департаменту охорони здоров’я на отримання вакцини на місця не надходило.

Керівництво обласної державної адміністрації ситуацію з вакцинацією не коментує. Вчора під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв назвав тільки загальні цифри, а за добові промовчав.

Тож наразі в області вакцинами Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech) щеплено 29 009 людей, з яких 12 319 – чоловіки і 16 690 – жінки.

Можливо на сьогоднішньому брифінгу керівництво облдержадміністрації якось прокоменту ситуацію з імунізацією від COVID-19.