На Херсонщині розпочалась підготовка до вакцинації осіб з листа очікування в «Дії»

Вже цієї суботи на Херсонщині зможуть вакцинуватися від COVID-19 громадяни, які записалися до листа очікування в додатку чи через сайт «Дія».

Про це інформує прес-центр Херсонської ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв обговорив організаційні питання з керівниками відповідних структурних підрозділів та установ, головними лікарями медзакладів Херсона й правоохоронцями.

«Ми опрацювали рекомендації МОЗ щодо належного облаштування локацій для вакцинації людей, що записалися в «Дії». Враховуючи, як щеплення проходить зараз в інших регіонах, маємо підійти до організації відповідально. Вакцинація у таких центрах має відбуватися із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог», – наголосив Андрій Шибаєв.

За словами директора Департаменту здоров’я ОДА Віктора Короленка, до листа очікування записалися більше 8 тисяч жителів Херсонщини. У суботу в обласному центрі працюватимуть 3 центри вакцинації на базі шкіл та торговельно-розважального комплексу. Вони розраховані на велику кількість людей, мають значну пропускну здатність, достатню кількість виходів та санітарні умови для одночасного безпечного перебування великої кількості людей із дотриманням соціальної дистанції.

«На вакцинацію жителів області запрошуватимуть сімейні лікарі. Щеплюватимуть вакциною CoronaVac, виробленою компанією Sinovaс. На пунктах щеплення чергуватимуть правоохоронці й бригади швидкої», – повідомив Віктор Короленко.

Завтра фахівці Держпродспоживслужби в Херсонській області з лікарями та правоохоронцями перевірять локації для вакцинації на відповідність нормам.

Нагадаємо, вакцинація є безкоштовною й добровільною.