На Херсонщині сільхозпідприємство «Злато Таврії» успішно завершує аграрний рік

Агропідприємство «Злато Таврії» успішно працює у Бериславському районі Херсонщини, спеціалізуючись на вирощуванні зернових та олійних культур.

Про це повідомляє керівник підприємства, кандидат в депутати на проміжних виборах по 184 округу від політичної партії «Європейська Солідарність» Ігор Йосипенко на особистій сторінці у Фейсбук.

«Підприємство засноване у 2004 році. За цей час в колективі сформувалась команда однодумців — тих, хто любить працювати на землі та відданий їй.
Сьогодні Ігор Йосипенко згадує, як все починалося, як він став тим, хто успішно продовжує справу дідів-прадідів:
«Мій прадід по материнській лінії, як називали їх у радянські часи, був куркулем. Сьогодні ми називаємо їх просто господарями на землі. Він обробляв близько 10 000 га землі. Коли радянська влада відбирала все це у власника, вони поїхали вивчати російську мову до Сибіру. Я більш ніж впевнений, що коріння, зерно, любов до землі та сільського господарства перейшло мені з генами від прадіда, діда і батька, який все життя пропрацював механізатором в сільському господарстві. Ще зі школи я працював на землі.
Тому для мене тема сільського господарства є рідною».
Важливо, що є усвідомлення — аби бути успішним, треба весь час навчатися, втілювати нові технології, співпрацювати з науковцями. Але реалізація всіх планів можлива за умови підтримки і злагодженої роботи команди:
ІГОР Йосипенко: «Лише команда однодумців може ставити перед собою амбітні цілі та їх успішно реалізовувати».
Ігор Йосипенко отримав фахову освіту в Херсонському аграрно-економічному університеті. Нині навчається в аспірантурі, пише наукову роботу на тему «Впровадження елементів біологізації при вирощуванні гречки в умовах зрошення півдня України». Збір врожаю – це відповідальна пора для кожного підприємства, для очільника, який опікується ним, людьми, постійно думає над ВТІЛЕННЯМ нових технологій , залучаючи провідних фахівців до співпраці.
Коли шумить колосся в полі – це звук, який символізує для гарного господаря, що битва за врожай виграна
Ігор Йосипенко: «Це звук перемоги. Це звук гарного врожаю. Це асоціації з фінішем. Працювали цілий рік і сьогодні ми це чуємо, бачимо».
Завершилась вже і посівна, аграрії сподіваються, що весна подарує рясні дощі. Бо у колектива агропідприємства «Злато Таврії» чимало зобов’язань і відповідності, адже воно є базовим для Милівської громади, тому постійно є взаємодія у підтримці закладів освіти, медицини, розвитку інфраструктури.
Так, з’явився сучасний спортивний майданчик у селі Милове, сучасна дорога в селі і до села Республіканець, де знаходиться «Кам’янська Січ», капітально відремонтовані мостові переходи Новокаїрської та Милівської балок.
Ігор Йосипенко, кандидат в народні депутати по 184 виборчому округу:
«Відновлення мостів і доріг сьогодні в пріоритеті. Саме з цього розпочинається розбудова сучасної громади, саме за цим майбутнє мешканців села. Я, як депутат, останні шість років працюю саме над цим і надалі працюватиму над розвитком інфраструктури, над відродженням села. Я завжди кажу: Україна знаходиться в селі, де ми живемо та працюємо, а не в мегаполісі».

🇺🇦УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ🇺🇦