На Херсонщині сучасна хвиля COVID-19 вимагає збільшення вчетверо використання кисню

Про це вчора, 18 жовтня, під час селекторної наради в Херсонскій ОДА повідомила в.о. директора Департаменту здоров’я Галина Кучер.

Вона зазначила, що під час минулих хвиль COVID-19 використовували щодоби 2,5 – 3,2 тонни кисню, то тільки за вчора лікарнями області використано 11,2 тонни медичного кисню, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич наголосив, що ситуація надскладна, а тому керівники органів місцевого самоврядування мають вжити всіх заходів для недопущення ще більш стрімкого поширення COVID-19.

“У нас є лише два сценарії. Або ми нормалізуємо ситуацію та вийдемо з “червоної” зони, або зустрінемо в ній Новий Рік. А найстрашніше, що кожного дня будемо хоронити 40 людей”, – переконаний Юрій Ромаскевич.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв наголосив на важливості забезпечення медичних закладів Херсонщини киснем для лікування хворих на COVID-19, а також в разі потреби розгортанні додаткових ліжкомісць.

В Україні близько 98% госпіталізованих – невакциновані! Вакцинація – шанс подолати коронавірус та уникнути колапсу медичної системи.

Вакцинуйся! Це безпечно та ефективно. Адреси й графік роботи центрів вакцинації тут.