На Херсонщині суд пом’якшив запобіжний захід вбивці трьох людей

У Новокаховському міському суді Херсонської області відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням Л. у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 135 (залишення в небезпеці) та частиною третьою статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на nkm.ks.court.gov.ua.

Під час розгляду клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу у виді тримання під вартою у судовому засіданні було встановлено, що ухвалою Херсонського апеляційного суду від 31.05.2021 року обвинуваченому було обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

        Читайте також: Поліція повідомила подробиці ДТП з трьома з трьома загиблими в Новій Каховці

Виходячи з того, що Л. обвинувачується у скоєнні тяжкого необережного правопорушення, що потягло загибель трьох людей, ухвалою Херсонського апеляційного суду від 31.05.2021 року обвинуваченому було обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту до 13.06.2021 року, судовий розгляд триває, на теперішній час продовжують існувати ризики, передбачені ст. 177 КПК України, у виді переховування від суду, перешкоджання розгляду кримінального провадження іншим чином, проте більш м’який запобіжний захід зможе запобігти ризикам та забезпечити належну поведінку обвинуваченого, суд продовжив обраний Херсонським апеляційним судом запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту строком на 2 місяці.

Нагадаємо, 22 червня 2020 року на проспекті Дніпровському біля магазину «Ромашка» в передмісті Нової Каховки сталася дорожньо-транспортна пригода, коли від отриманих внаслідок наїзду автомобіля ВМW X5 травм на місці загинули три пішоходи.