На Херсонщині танкісти відточують бойовий вишкіл (відео)

Підлеглий Командуванню об’єднаних сил ЗСУ танковий підрозділ провів навчання на Херсонщині поряд з лінією розмежування з окупованих Кримом.

Про це повідомляється на сторінці командування у Facebook.

Як повідомив командувач генерал-лейтенант Сергій Наєв, заходи відбуваються згідно плану бойової підготовки. Воїни-танкісти відточують навички зі швидкісного водіння бойових машин та подолання різних перешкод.

– Зокрема, це стосується проходження скрізь умовні міно-вибухові загородження, а також мости, яри та різни перешкоди природного ландшафту Херсонщини. Вважаю, що практичні заняття з водіння танків – є одним з головних етапів підготовки особового складу. Адже, від майстерності механіків-водіїв іноді залежить життя всього екіпажу, – зазначив командувач.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, танкові екіпажі здійснюють пересування у колонах та розгортання у бойові порядки, відпрацьовуючи постановку димової завіси, вихід на вогневий рубіж, а також перехід в контратаку.

– Разом із тим, танкісти відпрацьовують питання приховування та маскування бойових машини задля завдання умовному противнику максимального ураження з близької відстані вогнем прямою наводкою, що створює переваги під час ведення бою, — наголосив командувач.