На Херсонщині тривають мeдoгляди сільського населення обласними фахівцями

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Черговою зупинкoю для них cтaлo село Качкарівка, що в Бериславському районі.

Вже традиційно всіх бажаючих приймали обласні фахівці, лікар-кардіолог та лікар-невропатолог. За кілька годин їм вдалося надати рекомендації понад 40 місцевим жителям, серед яких були і мешканці сусідніх сіл Милове та Суханове. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Традиційно напередодні оглядів була проведена інформаційно-розяснювальна робота та запис. Облаштувавшись у місцевій амбулаторії, вони розпочали оглядати пацієнтів та надавати їм фахові рекомендації.

Ось таким чином команда Благодійного Фонду «НАМ ТУТ ЖИТИ!» турбується про здоров’я жителів Херсонщини! Медогляди відбуваються у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Як зазвичай, прийом відбувався безкоштовно.

«Здоров’я для нас – найважливіший скарб. Як приємно розуміти, що про свій стан турбуємося не лише ми, а й інші люди. Приїзд лікарів – це неймовірний подарунок для жителів нашого села, тому ми безмежно вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»» – завдячують жителі села Кочкарівка.

«Консультації проводяться для того, аби всі без виключення мали змогу перевірити стан свого здоровя, а при виявленні хвороби – отримати перелік необхідних дій від фахівця. Тож ми просимо вас не ігнорувати приїзди лікарів! А всім бажаємо бути здоровими», – наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.