На Херсонщині тривають мeдoгляди сільського населення обласними фахівцями

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Черговою зупинкoю для них cтaлo село Кочубеївка, яке нещодавно стало центром територіальної громади.

Вже традиційно всіх бажаючих приймали обласні фахівці, лікар-кардіолог та лікар-невропатолог. За кілька годин їм вдалося надати рекомендації понад 50 місцевим жителям. Після цього лікарі надавали адресну медичну допомогу для людей, які через фізичні вади не змогли дістатися закладу. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Ось таким чином команда Благодійного Фонду «НАМ ТУТ ЖИТИ!» турбується про здоров’я жителів Херсонщини! Медогляди відбуваються у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Як зазвичай, прийом відбувався безкоштовно.

Вже традиційно напередодні оглядів всі жителі були проінформовані представниками Фонду.

«Огляди професійних лікарів – те, що потребує кожна людина. Ми безмежно вдячні представникам Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадію Лагуті за можливість отримати кваліфікаційну меддопомогу не виїжджаючи за територію населеного пункту. Сподіваємося на подальшу допомогу та підтримку», – місцеві жителі села Кочубеївка.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Наша команда за здоров’я, здоровий спосіб життя та активність. Ми хочемо, аби від малого до великого не знали, що таке страшна хвороба і як від неї лікуватися. Тож, не нехтуйте систематичними медичними оглядами, рекомендаціями лікарів та потребами вашого організму! Будьте здорові».