На Херсонщині тривають мeдичні oгляди сільського населення обласними фахівцями

Хepcoнcькi мeдики в paмкax пpoгpaми «Пopяд» пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Цього разу потрапити на прийом до лікарів видалася нагода у жителів села Дудчани, що у Бериславському районі.

Вже традиційно від самого ранку лікар-кардіолог та лікар-невропатолог облаштувались у місцевому медичному пункті і розпочали прийом, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Кілька годин оглядів, консультацій, індивідуального обговорення проблеми і 60 місцевих жителів задоволені та з детальним переліком подальших дій пішли додому.

Не оминули лікарі і людей, які через проблеми зі здоров’я самотужки не змогли дістатися пункту медичного прийому. Вони відвідали 4 таких місцевих жителі.

Безкоштовний медичний огляд відбувається у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Напередодні приїзду лікарів представники Фонду провели інформаційно-роз’яснювальну роботу та онлайн-запис.

«З постійними вірусами та хворобами без систематичних оглядів лікаря не обійтись! Тож, як тільки дізнаємося, що наші друзі-медики планують відвідати село, одразу записуємось на прийом. Це справжні спеціалісти, які дійсно турбуються про своїх пацієнтів попри відстань і різні соціальні статуси. Ми вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ» та Геннадію Лагуті за те, що вже 3 рік поспіль ми маємо можливість потрапляти до таких фахівців»,- розповідають жителі с. Дудчани.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Ми запрошуємо до вас медиків, аби ви не долали чималі відстані і могли отримати фахові рекомендації у своєму селі. Не чекайте моменту, коли вам стане зовсім погано і ви потребуватиме термінової госпіталізації. Навчіться піклуватися про своє здоров’я вже зараз! Приїхали лікарі – сходили на прийом. Все дуже просто, будьте здорові».