На Херсонщині тривають мeдичні oгляди сільського населення обласними фахівцями

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Цього разу потрапити на прийом до лікарів видалася нагода у жителів смт Біла Криниця, що входить до Великоолександрівської ОТГ.

За традицією огляд пацієнтів відбувався у місцевій амбулаторії, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

За кілька годин активної роботи з населенням, лікарю-кардіологу вдалося прийняти та проконсультувати 30 пацієнтів, а ось лікарю-невропатологу – 24.

Медики приділили достатню кількість уваги кожній людині, що дозволило не лише оглянути, а й вислухати скарги та надати повний перелік рекомендацій.

Безкоштовні медичні огляди – добра традиція для жителів 184 округу! А проводяться вони у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

Напередодні кожного приїзду лікарів представники Фонду проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та попередній онлайн-запис. Це дозволяє уникати масових скупчень та дотримуватися карантинних норм.

«Ми розуміємо, що відвідувати лікарів потрібно не лише під час хвороб, а й для профілактики. Та аби отримати весь спектр медичних послуг того ж кардіолога необхідно обов’язково виїжджати до міста, а це сьогодні не кожен може собі дозволити. Ми дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», що піклуєтесь про нас», – діляться своїми враженнями жителі смт Біла Криниця.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Щоразу наші медики збирають величезні черги у населених пунктах, а це доводить, що такі безкоштовні прийоми потрібно проводити й надалі. Завжди пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб. Тож, якщо вам дається можливість пройти медичне обстеження безкоштовно, не нехтуйте і обов’язково записуйтесь на прийом».