На Херсонщині тривають роботи щодо подолання наслідків негоди

Протягом останніх днів на Херсонщині спостерігається різке погіршення погодних умов. Проте ситуація контрольована, адже всі служби оперативно  працюють над ліквідацією наслідків негоди.

Зокрема, проїзд державними дорогами області забезпечено повністю. Обмеження руху транспорту на всіх напрямках відсутнє. В режимі постійного чергування: 33 од. техніки (18 піскорозкидувачів, 15 навантажувачів) та 50 чоловік ДП «Херсонський облавтодор».

Внаслідок ожеледі відключені 4 повністю та 3 частково лінії ЛЕП 6-10кВ, 65 ТП 10/0,4кВ. Припинено електропостачання до 12 населених пунктів. На ліквідації аварії працює 21 бригада, 32 од. техніки, 65 чол. АТ «Херсонобленерго.»

Аварійні відключення водопостачання та теплопостачання відсутні.

За інформацією територіальних громад з метою виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення і недопущення їх обмороження та загибелі облаштовано 202 пунктів обігріву. Станом на 12:00 29 грудня 2021 року до пунктів обігріву звернулося понад 80 людей, яких забезпечено гарячими обідами та теплим одягом.

До уваги водіїв! Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w

Чергові диспетчери служб автомобільних доріг в областях : https://bit.ly/3GecZr4

Слідкуйте за прогнозом погоди та будьте обережними!