На Херсонщині у двох громадах відбулись циркові вистави для малечі

Миколаївський цирк «Олександр» завиршив свої виступи у Великолепетиській та Рубанівській громадах Херсонщини. Вчора, 12 серпня, у селі Миколаївка відбувся заключний показ циркової вистави для сільської малечі.

Понад 350 глядачів зібралися у величезному шатрі, аби стати частиною циркового дійства та поринути у казкову атмосферу. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Аби якомога більше дітей долучилися до перегляду, їх підвозили і з сусідніх сіл: Катеринівка, Костянтинівка, а також з села Демидівка.

Глядачі зустрічали артистів з теплотою, радістю, гарним настроєм, адже давно у їх населеному пункті не було такого свята.

Традиційно після перегляду всі бажаючі отримали подарунки від Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» у вигляді повітряних кульок.

«Ми дуже вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», що наш населений пункт все ж таки потрапив до переліку тих, де було показано циркову виставу. Наші діти у захваті переглянули виступи циркачів і мріють, аби такі заходи були частіше», – діляться жителі Великолепетиської та Рубанівської ОТГ.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута: «Приємно чути такі позитивні відгуки про роботу нашої команди. Ми дуже раді, що діти та їх батьки долучилися до перегляду циркової вистави, що їм сподобалося. Сподіваємося, що цей день малеча Великолепетиської та Рубанівської ОТГ запам`ятає надовго».