На Херсонщині у вихідні до сільської малечі завітали артисти цирку

Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута продовжує співпрацю з Миколаївським цирком-шапіто «Олександр», у рамках якої творча трупа дає безкоштовні вистави у населених пунктах Херсонщини.

Сьогодні, 12 вересня, артисти цирку зі своєю програмою завітали у смт Нововоронцовка. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Вже з самого ранку акробати цирку закликали дітей та дорослих прийти на шоу. Подивитися на виступи гімнастів, клоунів та інших веселих героїв цирку зібралось понад 300 глядачів.

Протягом всього виступу з шатро лунав щирий сміх, а після всі запросили артистів цирку приїджати ще неодноразово.

«Все літо наші діти очікували на циркову виставу. Тож, як дізналися, що виступ сьогодні, прийшли з радістю. Ми вдячні Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що здійснюєте мрії наших дітей»,- говорять жителі смт Нововоронцовка.

Вже традиційно після вистави представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» подарували дітям повітряні кульки на згадку.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Наша задача – подарувати родинам радість, щастя та незабутні емоції. Як бачимо, цирку це вдається, тож працюємо разом й надалі».