На Херсонщині у вихідні до сільської малечі завітали артисти цирку

Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута продовжує співпрацю з Миколаївським цирком-шапіто «Олександр», у рамках якої творча трупа дає безкоштовні вистави у маленьких населених пунктах Херсонщини.

Нині свій півторагодинний виступ артисти продемонстрували в с. Князе-Григорівка Великолепетиської ОТГ, де зібралося понад 400 глядачів. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Як завжди, улюбленцем публіки став клоун Шурік. Малеча ніяк не відпускала його зі сцени, прохаючи ще пограти з ними. Не менш гучними оплесками глядачі супроводжували номера і інших артистів, зокрема фокусника, повітряних акробатів та жонглери.

«Ми до останнього не говорили дітям, що в наше село їде цирк. Тож уявіть їх емоції, коли зненацька вони побачили як розгортається різнокольоровий цирковий намет. Це найкраще, що можна вигадати для дозвілля та відпочинку малечі. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за таку чудову ініціативу», – діляться жителі с. Князь-Григорівка.

«Мені здається, що цирк це один з найяскравіших спогадів дитинства. Адже це щось магічне, таємниче та водночас неймовірно позитивне. Та й дорослі поринаючи у цю атмосферу – відволікаються від роботи та відпочивають. Саме тому наша команда ініціювала таку ініціативу та влаштувала ось-таке невеличке свято для кожної з громад Херсонщини», – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.