На Херсонщині вакциною Pfizer почали щеплювати працівників ДСНС

Вчора, 21 квітня, мобільна бригада Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка провела перше щеплення препаратом американської компанії Pfizer рятувальників двох районів Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор Центру Олена Ходорковська.

За її словами, вчора заклад отримав в обласному центрі 90 доз вакцини Comirnaty (Pfizer BioNTech). Згідно поданої заявки в першу чергу щеплення отримали 76 пацієнтів та медичних працівників Каховського геріатричного пансіонату. Ця категорія людей найбільш вразлива.

Також щеплення отримали 24 працівники ДСНС Каховки та Нижніх Сірогоз. Вакциною Pfizer передбачено робити щеплення людям похилого віку та особам з інвалідністю 1-2 групи, котрі потребують стороннього догляду у закладах закритого типу. Але окрім цієї категорії, вакцинації підлягає і особовий склад ДСНС. Тому щеплення зроблено рятувальникам, які виявили для цього бажання.

Доречно зазначити, що з вакциною Comirnaty (Pfizer BioNTech) на Херсонщині працюють всього 2 мобільні бригади: лікарня імені О.С. Лучанського та КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка”. Вакцинація препаратом буде проводитися з інтервалом у 25 днів.