На Херсонщині відбулися пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі (відео)

Сьогодні, 27 травня, на Херсонщині відбулися спільні тренування з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникли внаслідок пожежі на території Олешківського лісництва. 

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

За «легендою» через необережне поводження з вогнем, у лісі виникла пожежа. Вогонь розповсюдився лісовою підстилкою, згодом розпочалася верхова пожежа. До місця загоряння оперативно прибувають рятувальники та лісівники, використовується спецтехніка.

Завдяки спільним зусиллям загорання вдається швидко локалізувати, що не дозволило охопити вогнем велику територію.

Участь у спільних тренуваннях взяли керівники обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, ГУ ДСНС в області, Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, представники ГУ Національної поліції в області, Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голови райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Шановні жителі Херсонщини та гості області! Під час відпочинку у лісах пам’ятайте, що більшість пожеж виникають саме через людську необережність, тож, дотримуйтесь правил протипожежної поведінки!

Подробиці у відео: