На Херсонщині відзначили День медичного працівника

Традиційно, у третю неділю червня своє професійне свято відзначають представники однієї з найвідповідальніших професій — медичні працівники. 

Щирі слова вітання, напередодні свята, отримали медики Херсонщини, для яких  у облмуздрамтеатрі імені М. Куліша відбувся урочистий концерт, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Привітати працівників медичної сфери прийшов  очільник області Сергій Козир разом із своїм заступником Андрієм Шибаєвим.

Звертаючись до лікарів голова облдержадміністрації зазначив, вони – приклад професіоналізму, мужності та жертовності:
«Кожен із вас виконує шляхетну місію: оберігає найбільший дар людини –життя! Півтора роки ви гідно стоїте на передовій у боротьбі з пандемією, щоденно ризикуючи власним здоров’ям. Я вдячний вам за щоденну відвагу та за ваш героїзм у ці складні часи.  Від всієї команди облдержадміністрації та від всіх жителів області дякую вам за роботу. Бажаю міцного здоров’я, успіхів та щастя. Запевняю, на нашу підтримку завжди можете розраховувати, адже саме медична сфера одна з пріоритетних і важливих».

Під час свята кращих представників медичної галузі області вітали та нагороджували почесними грамотами і подяками. Так, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення області, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника від голови обласної державної адміністрації було вручено 10 Почесних грамот та 10 Подяк. Також 33 медики отримали одноразові стипендії.