На Херсонщині відзначили День податківця України

2 липня працівники податкової служби України відзначали своє професійне свято – День податківця. З цього приводу отримали вітання та нагороди і працівники  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Як розповів в.о. начальника установи Ігор Клим, урочистий захід носить особливий характер, адже відзначається вже 31-ша річниця податкової служби:

«За всі роки існування податковою службою здійснювалось багато кроків для налагодження відкритого діалогу з платниками податків та запровадження новітніх електронних сервісів. Наразі податкова служба Херсонщини спрямовує свої зусилля для виконання та перевиконання показників з надходження до державного та місцевих бюджетів, на протидію мінімізації доходів, боротьбу з контрафактом, легалізацію тіньової зайнятості. Продовжимо працювати у цьому напрямку і надалі».

На урочистий захід завітали  перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв, який привітав кращих представників податкової служби, висловив слова вдячності і пошани та подякував за активну роботу з платниками податків:

«Вже багато років завдяки вашій ефективній та наполегливій роботі забезпечується наповнення бюджету області та всієї країни. Сьогодні Херсонська область, не зважаючи на непросту ситуацію в країні, зберігає позитивну динаміку податкових надходжень. Переконаний, що ви і надалі успішно будете виконувати свої завдання задля розвитку регіону. У цей святковий день бажаю вам здоров’я, прагнення до самовдосконалення, впевненості у своїх силах та натхнення».

Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня податківця України під час заходу було нагороджено Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації
–  ЛЕХАН Ірину Олександрівну, головного державного інспектора відділу моніторингу операцій та ризиків, роботи з ризиками управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
-ЛИПАЙ Людмилі Федорівні, головному державному ревізору-інспектору відділу контролю за відшкодуванням ПДВ управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі;
-ДУБОВАЛОВІЙ Марині Олександрівні, начальнику організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.