На Херсонщині відзначили День захисників та захисниць України

«Сила нескорених». Під такою назвою у Херсоні відбувся патріотичний захід з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Усі ці свята пов’язані між собою та символізують істинний зв’язок поколінь, давню історичну традицію, і є уособленням відваги та героїзму.

На Алеї Героїв Незалежної України у Херсоні представники обласної й міської влади, військовослужбовці та їх рідні, громадські діячі зібралися, аби відзначити свято та вшанувати пам’ять полеглих Героїв України.

У рамках заходу відбувся молебень за полеглими Героями та за мир в нашій країні.

Крім того, військовослужбовці Херсонщини отримали відзнаки з нагоди Дня захисників і захисниць України

Так, за самовіддане служіння українському народові, зразкове виконання службових обов’язків, взірцеву військову дисципліну та з нагоди Дня захисників і захисниць України Почесні грамоти голови обласної державної адміністрації отримали:
ЗАЛІСНИЙ Ігор Олександрович – начальник медичної служби сектору комплектування Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор медичної служби,
ІЩЕНКО Дмитро Миколайович – командир військової частини А7053 Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник.

Також оголошено Подяку голови обласної державної адміністрації:
ЛУШНІКОВУ Олексію Сергійовичу – начальнику радіостанції радіогрупи інформаційно-телекомунікаційного вузла Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старшому сержанту,
СУХІНУ Дмитрію Миколайовичу – офіцеру відділу забезпечення Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, капітану.

На знак пам’яті про загиблих воїнів присутні поклали квіти до меморіалу Героям України.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА