На Херсонщині військові тренуються стріляти з АГС-17

У Херсонській області особовий склад, який входить до складу угруповання військ “Південь”, постійно вдосконалює свою майстерність із практичних дій та стрільби зі станкового автоматичного гранатомета АГС-17, який на сьогоднішній день залишається досить грізним та потужним колективним озброєнням.

Про це редакції Online НК повідомила прес-служба угруповання військ “Південь”.

Заходи відбуваються з виконанням практичних дій з бойовою стрільбою в умовах максимально наближених до реальних подій.

– Тренування гранатометних розрахунків автоматичного гранатомета станкового АГС-17 відбувається в обстановці, що максимально наближена до ведення сучасного бою. Навчання мають на меті сформувати у військовослужбовців навичок виявлення та ідентифікації цілей, визначення їхніх характеристик, а також оцінювання результатів стрільби, – повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, кожен військовослужбовець має усвідомлювати свій алгоритм дій. Зокрема, ведення прицілювання, визначення моменту пострілу, а також здійснення пострілу поодинокою гранатою або чергою гранат.

– Під час тренувань на одному з полігонів бойової підготовки, військовослужбовці відпрацьовують вправи з ведення вогню по нерухомих та рухомих цілях як з заздалегідь підготовленої позиції, так і після раптової зміни позиції, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Виконання бойових вправ відбувається як вдень, так і вночі.

Разом переможемо!