На Херсонщині вперше святкуватимуть День борщу

Відтепер на Херсонщині офіційно святкуватимуть День борщу, цього року –12 вересня, а в подальшому – щороку у першу неділю вересня. Таке рішення підтримали депутати обласної ради під час засідання сесії 19 серпня.

12 вересня 2021 року в с.Великі Копані відбудуться 2 яскраві події: відкритий фестиваль народної творчості «ДУША ПІВДНЯ» та мистецько-кулінарний фестиваль «ТАВРІЯ-БОРЩ». Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Тож, на відвідувачів чекає святкова концертна програма за участю кращих колективів Херсонщини та гостей фестивалю з різних регіонів України, 30 казанів неперевершених борщів за різноманітними рецептами, колоритний ярмарок майстрів та оригінальні фотозони, веселі розваги та пригощання на будь-який смак.

Початок фестивального дійства об 11:00.

Для засобів масової інформації буде організовано трансфер. Від’їзд від будівлі обласної ради 12 серпня орієнтовно о 12.30.

Для додаткової інформації звертайтеся:

Вигоднер Наталія Іванівна, завідувач відділу інформаційно-видавничої діяльності Херсонського обласного Центру народної творчості, 380 (95) 020 35 33.

Ганжа Анжеліка Олександрівна, заступник начальника відділу інформаційного забезпечення та роботи зі ЗМІ виконавчого апарату Херсонської обласної ради, 380 95 302 64 75.

Пориньте у колоритний і смачний світ народних мистецьких та кулінарних традицій разом з нами!