На Херсонщині використано більше 92 тисяч доз вакцин від COVID-19, – брифінг в ОДА

На Херсонщині триває процес вакцинації населення проти COVID-19. Наразі в  області щеплено 92 430 осіб вакцинами Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

Про це сьогодні повідомив голова ОДА Сергій Козир на щотижневому брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в області та подій за останній тиждень.

Він зазначив, що наразі в області щеплено: 92 430 осіб, в тому числі І дозою – 61 104 особи; ІІ дозою – 31 326 осіб.

Очільник області нагадав, на Херсонщині в пунктах вакцинації можна отримати щеплення від COVID-19 вакцинами Pfizer або CoronaVac

Провакцинуватися може кожен охочий. Для цього достатньо зареєструвалися через вебпортал чи додаток «Дія», або через контакт-центр МОЗ, та відвідати центр масової вакцинації.

Наразі на Херсонщині їх працює дев’ять. Графік роботи з 10 до 17.00 у вихідні дні. Центри на Фабриці, у Скадовську та Генічеську працюють з середи по суботу.

Окрім того на Херсонщині визначено 6 пунктів щеплень в амбулаторіях для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території  АР Крим. Також працюють 96 стаціонарних пунктів та 32 мобільні бригади.