На Херсонщині використано майже 400 тисяч доз вакцин від коронавірусу

Про це вчора, 21 жовтня, під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко. 

Він зазначив, що аби уповільнити ріст захворюваності на COVID-19, у громадах мають посилювати протиепідемічні заходи та нарощувати темпи вакцинації. Наразі щодобово в області проводиться більше 7000 щеплень від COVID-19. Повністю вакцинувалися двома дозами майже 168 тисяч осіб. 14 млн 700 тисяч щеплень від COVID-19 зроблено в Україні!

Епідемічна ситуація вимагає максимальної консолідації зусиль центральної влади та органів місцевого самоврядування. Показник захворюваності, на жаль, щоденно зростає. Кількість госпіталізацій та важких випадків — дуже висока. Але ми також розуміємо, що 94% пацієнтів, яких госпіталізували з COVID-19 за тиждень, були не вакциновані.

Масова вакцинація у всьому світі покликана допомогти уникнути критичних ситуацій та зберегти життя людей. Звертаюся до представників громад — подбайте про прискорення темпів вакцинації