На Херсонщині юнаки та дівчата тиждень виборювали першість громади з шахів

У смт Високопілля, що на Херсонщині, пройшов тижневий Чемпіонат з шахів серед юнаків та дівчат. Тридцять юних шахістів зібралися в місцевому краєзнавчому музеї аби поборотися за перемогу і стати володарем головного призу – кубку.

Учасниками змагань виступали як хлопці, так і дівчата зі всієї Високопільської громади. Боротьба велася запекла і попри юний вік діти не здавалися до останнього. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Вже традиційно до організації Чемпіонату долучився Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Представники Фонду вручили переможцям кубки та медалі, а також всім без виключення було вручено подарункові набори з необхідними товарами для творчості та спорту.

«Я сам захоплююся грою в шахи і знаю, наскільки важлива підтримка однодумців під час гри, тож сьогодні я зі своїми учнями. Мене вразила підготовка до чемпіонату та рівень його проведення. Ми майже не поступаємося Херсону і за це хочеться подякувати Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та Геннадію Лагуті. Давайте разом творити спортивну історію нашого рідного краю», – запевняє вчитель Високопільської гімназії Юрій Жакомін.

Серед хлопців переможем став Данило Мануйленко, срібло дісталося Давиду Пірогову, а бронза – Данилу Стрілець. А ось кубок серед дівчат отримала Єлизавета Пірогова, друге місце Дар’я Варетейник і завершує таблицю переможців Тетяна Гребенюк.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Наша команда підтримує шахістів Високопільщини вже протягом чотирьох років. І ми бачимо, що всі наші сили недаремні, а спортсмени попри вік та буденні справи не припиняють удосконалювати свої навички. Ми пишаємо вами, юні шахісти Високопільщини! Віримо, що незабаром про вас дізнається цілий світ!».