На Херсонщині за сприяння благодійників школярам молодших класів показали лялькову виставу

Вчора, 1 червня, до Дня захисту дітей в селі Милове, що на Херсонщині, для малечі громади благодійники організували виступ Херсонського обласного театру ляльок з виставою «Чарівна скрипка».

А ще дітей пригощали солодощами та повітряними кульками, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі Благодійного Фонду.

До центру Милівської ОТГ з’їхалися понад 200 школярів початкових класів. Для цього були спеціально організовані автобуси з місцевих навчальних закладів. Зокрема, з сіл Нові Каїри, Дудчани та Нова Кам’янка.

«Це найкращий початок літа для наших дітей! Тим паче, що вони не здогадувалися про сюрприз та гадали, що через дощ не зможуть відсвяткувати перший день канікул. А зараз ці очі сяють! Тому від щирого серця дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Генадію Лагуті за такий подарунок», – ділиться жителька с. Милове Світлана Старостенко.


«Ми не могли оминути увагою цей чудовий день – День захисту дітей. Адже діти це наше майбутнє і ми маємо зробити усе можливе, аби воно було яскравим та світлим. До того ж такі свята це чергова можливість створити для дітей чудову казку і продемонструвати, що дива трапляються. Саме тому ми запровадили низку культурно-просвітницьких заходів, у межах яких у найвіддаленіші населені пункти Херсонщини приїдуть найкращі творчі колективи!, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.