На Херсонщині закінчуються навчальні збори офіцерського складу бригади територіальної оборони

Сьогодні, 18 липня, на Раденському полігоні закінчуються навчальні збори офіцерського складу окремої бригади територіальної оборони Херсонщини.

Протягом семи днів учасники ТрО проходили інтенсивний курс підготовки з військової справи, що дозволить їм в разі необхідності стати на захист України. Про це інформує прес-служба обласної державної адміністрації.

З ходом навчань ТрО ознайомився заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко. Він вручив воїнам-резервістам Почесні грамоти і подяки та зазначив: «Кожен із нас повинен чітко розуміти, що питання оборони на сьогодні, це питання безпеки кожної родини, і усвідомлювати, що в разі потреби, ми повинні захистити наших дітей, онуків, забезпечити безпеку нашим родинам».

Наразі на зборах резервісти відпрацьовують такі основні завдання:

•  підготовка командного та особового складу бригади з тактичної, тактико-спеціальної, інженерної, медичної, вогневої підготовки;
•  виконання практичних стрільб зі стрілецької зброї;
•  бойове злагодження підрозділів та практичне виконання ними завдань за призначенням.

У результаті проведених зборів учасники навчань отримають навички з  підтримання правового режиму воєнного стану, охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, охорони та захисту державного кордону.