На Херсонщині закінчилась вакцина від COVID-19: за добу зроблено всього 75 щеплень

На Херсонщині фактично призупинено процес вакцинації населення від COVID-19. Показники щеплень знизились з двох тисяч за добу до відмітки меншої за сто. Це вказує на відсутність вакцини в медичних закладах області.

За оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА вчора щеплення зробили всього 75-ти особам. Вакцинація відбувалась тільки в обласному центрі. До районних мобільних бригад та амбулаторних постів вакцина не поступала. Сьогодні теж ситуація не визначена. Ніяких розпоряджень від керівництва Департаменту охорони здоров’я на отримання вакцини на місця не надходило.

Керівництво обласної державної адміністрації ситуацію з вакцинацією не коментує. Вчора під час брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв назвав тільки загальні цифри, а за добові промовчав.

Тож наразі в області вакцинами Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech) щеплено 29 084 людини, з яких 12 367 – чоловіки і 16 717 – жінки.

Коли в область направлять нову партію вакцини, керівництво облдержадміністрації не повідомляє.