На Херсонщині змагались гирьовики зі всієї України

Вихідні у селі Милове, що в Бериславському районі Херсонщини, розпочалися з масштабного спортивного дійства – Відкритої першості з гирьового спорту.

Продемонструвати свої вміння та позмагатися за перемогу до населеного пункту з’їхалися понад 50 спортсменів різної вікової категорії. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

У невеликому населеному пункті змагання об’єднало спортсменів не лише з Херсонщини, а й зі всієї країни: Дніпра, Хмельницька, Запоріжжя, Житомира, Донецька. Місцем проведення обрали міський будинок культури.

 

«З цими карантинами обмеженнями ми й забули про масові заходи, а тим паче про такі масштабні спортивні змагання. Приємно було приймати людей з інших регіонів в своєму рідному селі. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за підтримку в організації змагань та систематичну допомогу. Сподіваємося на подальшу співпрацю»,- місцеві жителі села Милове.

Організація масштабного спортивного заходу не обійшлася і без підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Було виділено та надано кошти на створення комфортних умов для спортсменів з інших міст, а також грошова премія для переможців.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Ми раді, що маленькі населені пункти оживають, що саме тут проводять такі спортивні турніри. Наша команда вірить, що це стане доброю традицією для села Милове і щороку вони прийматимуть спортсменів зі всієї України».