На Херсонщині знову діють “податкові” шахраї

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє платникам податків про те, що на території області знову активізувалися організовані групи шахраїв, які від імені податківців телефонують суб’єктам господарювання.

Про це редакції Online НК повідомили в секторі з питань запобігання та виявлення корупції відомства.

Так, невідомий громадянин, котрий представлявся заступником відділу обслуговування юридичних осіб податкової служби Анатолієм Ржевським, за номером 099-042-67-26 телефонує суб’єктам господарювання району Високопільської та Горностаївської територіальних громад. Під час бесіди аферист направляє абонентів для розв’язання надуманого питання погашення заборгованості підприємства або підприємця до свого співучасника, який виконує роль начальників Високопільської та Горностаївської ДПІ.

Для цього псевдоподатківець надає інший номер – 066-871-27-26. Людина, що відповідає за цим номером телефону, просить надати «допомогу» у розмірі декілька тисяч гривень. Гроші необхідно перераховувати на платіжні картки 4441 1144 5118 1802 або 5375 4141 2433 5828, відкриті на ім’я Романа М.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в черговий раз звертає увагу платників податків, що такі дзвінки є провокацією з боку невідомих осіб, які намагаються отримати матеріальні блага шахрайським шляхом. Будьте уважними, не піддавайтесь на провокації та не перераховуйте кошти пройдисвітам. У разі отримання схожих пропозицій звертайтесь із заявами до підрозділів Національної поліції.