На Херсонщину завітали посли Польщі та Румунії

Сьогодні, 11 травня, на Херсонщині з візитом перебувають Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі та Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану. 

Зустрілися й обговорили з послами подальші кроки налагодження співпраці заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан, перший заступник голови – керівник виконавчого апарату облради Юрій Соболевський, а також Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

“Польща та Румунія залишаються надійними партнерами України на міжнародній арені насамперед стосовно збереження суверенітету і територіальної цілісності нашої держави та протидії російській агресії. Також ми вдячні, що ви підтримуєте євроатлантичний курс нашої країни“, – зазначив Вадим Чабан.

Крім того він підкреслив, що Херсонщина завжди відкрита до співпраці з іноземними партнерами, а команда облдержадміністрації готова супроводжувати інвесторів на всіх стадіях реалізації проєктів.

В рамках зустрічі також відбулася презентація інвестиційного потенціалу Херсонщини:

У свою чергу Бартош Ціхоцкі й Крістіан-Леон Цуркану запевнили, що готові вести діалог з провідними компаніями своїх країн, аби продемонструвати бізнесу економічний потенціал Херсонщини.

Також Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич запросив Надзвичайних та Повноважних Послів відвідати Херсощину ще раз, аби взяти участь в Міжнародному інвестиційному форумі “Південна стратегія розвитку”, який пройде з 10 по 11 червня на Арабатській Стрілці. Цей захід стане головною регіональною бізнес-подією, присвяченою актуальним питанням економічного розвитку країни.