На Херсонщину завітали посли Скандинавських країн

На Херсонщині з робочим візитом перебувають Надзвичайні і Повноважні Посли Королівства Данія в Україні пан Олє Егберг Міккельсен, Королівства Норвегія в Україні пан Ерік Сведал, Королівства Швеція в Україні пан Тобіас Тиберг.

Про це інформує прес-служба Херсонської ОДА.

Налагодження співпраці та залучення скандинавських інвестицій у Херсонську область обговорили під час зустрічі голови облдержадміністрації Сергія Козиря, голови облради й міського голови Херсона з дипломатами.

Сергій Козир подякував за увагу до області та наголосив: «Данія, Норвегія та Швеція – надійні партнери України у прагненні до миру та збереження державного суверенітету й територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів. Херсонщина відкрита до співпраці задля спільного розвитку економічного партнерства та торгівлі».

Готовність до інвестиційного співробітництва підтвердили й керівники органів місцевого самоврядування області й Херсона.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні пан Тобіас Тиберг зазначив, що для дипломатів важливо на власні очі побачити, як забезпечується демократія на території, що межує з тимчасовоокупованою АР Крим, як органи влади приділяють увагу захисту іноземних інвестицій.

Крім того, очільник Херсонщини Сергій Козир запросив Надзвичайних і Повноважних Послів взяти участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку» 10 – 11 червня на Арабатській Стрілці.