На Каховській ГЕС впроваджені сучасні системи управління, моніторингу та контролю

Каховська ГЕС є нижньою сходинкою Дніпровського каскаду гідроелектростанцій і однією з десяти станцій, що входять до складу Укргідроенерго – найбільшої державної гідрогенеруючої компанії України.

Спорудження Каховського гідровузла дало поштовх виникненню міст Таврійськ і Нова Каховка та будівництву Південно-Українського й Північно-Кримського каналів. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформаційне видання «Український Південь».

На основі створеної інфраструктури прискорився соціально-економічний розвиток віддалених регіонів Півдня України та були створені територіально-промислові комплекси. Через гідровузол проходять стратегічні автомобільний і залізничний мостові переходи.

Важливим результатом створення Каховського гідровузла стало забезпечення стійких врожаїв сільськогосподарських культур на Півдні України, розвиток тваринництва та покращення судноплавства на Дніпрі. Введення в експлуатацію Каховської ГЕС дозволило збільшити потужність та покращити надійність роботи української енергосистеми. На сьогодні Каховська гідроелектростанція є сучасним енергетичним об´єктом, який стрімко розвивається у відповідності до загальносвітових техніко-економічних та екологічних вимог.

Крім виробничих процесів, колектив станції бере активну участь у житті Новокаховської громади. Постійно проводяться заходи з прибирання берегової зони. Співробітники Каховської ГЕС є постійними донорами крові в центрі трансфузіології Нової Каховки. Також, колектив залюбки долучається до благодійних акцій і місцевих заходів.

Детальніше — у сюжеті телестудії «Український Південь»: