На КПВВ «Чонгар» службовий пес допоміг прикордонникам знайти наркотики

Прикордонники Херсонського загону під час оглядової роботи в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з ТОТ АР Крим продовжують ефективно виявляти заборонені для переміщення наркотичні та психотропні речовини.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Шевцов.

Так вчора, 25 грудня, до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» на автомобілі прибув громадянин України, який направлявся з материкової частини України до ТОТУ АР Крим. Під час огляду транспортного засобу, за допомогою службового собаки Губр, прикордонники спільно з представниками митниці виявили приховану сіро-зелену речовину, приблизною вагою до 1 граму, яка знаходилася під переднім пасажирським сидінням.

Прикордонники проінформували співробітників Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та передали виявлені речовини правоохоронцям для проведення подальших слідчих дій.