На курортах Херсонщини екстремальні розваги можуть вартувати життя

На курорті Арабатська стрілка врятували трьох відпочивальників. Батько родини, котра приїхали на тутешню базу відпочинку зі Львова, в першу чергу надув великий гумовий матрац, та рушив на ньому плавати в Азовському морі, прихопивши з собою 11-річного сина та 5-річну доньку.

Та «мандрівники» не врахували наявності сильної течії на мілководді, яка потягнула імпровізований плавзасіб подалі від суходолу, повідомляє newday.kherson.ua. На щастя, очевидці вчасно зняли тривогу, і на неї відреагували вартові порядку, котрі нагодилися вчасно.

—  Очевидці спільно з поліцейськими спустили на воду моторний катер. Він наздогнав матрац, коли він уже знаходився на відстані понад кілометр від берега, у відкритому морі. Усіх, хто на ньому був, підняли на борт, і повернули на пляж цілими та неушкодженими, — розповів начальник Генічеського райвідділу Національної поліції, полковник Сергій Балута. – Викликали й рятувальників , але їх вирішили не чекати, а впоралися власними силами. Адже дорога була кожна хвилина, й зволікання могло коштувати комусь із дітей життя.

Для врятованих брата й сестри викликали бригаду «швидкої допомоги». Оглянувши їх, медики діагностували в обох ознаки переохолодження, й перевезли до лікарні. Втім, надалі з ними все буде гаразд. Хоча слід нагадати, що аналогічні пригоди із «заблукалими» в морі людьми на матрацах та гумових колах у нас трапляються щоліта. І далеко не завжди курортників вдається знайти живими.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.