На ліквідацію аварії на самоплинному колекторі у Новій Каховці з бюджета громади виділили 1 млн грн

Вчора, 10 серпня, міський голова Володимир Коваленко провів позачергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Серед іншого на розгляд членів виконкому було винесено питання “Про внесення змін до бюджету Новокаховської міської територіальної громади на 2021 рік”, який доповіла начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва.

Це питання стосується аварії на самоплинному колекторі по вул. Дружби, яка сталася минулого тижня. На усунення наслідків аварії з Резервного фонду місцевого бюджету було прийняте рішення виділити 1 млн. грн.

«По колектору ви знаєте – він віджив свій вік. Кілька років тому ми підготували проект, у 2021 році мали потрапити до державного фонду регіонального розвитку – сума 16 млн. грн. Пройшли конкурс. Але на рівні Кабінету Мінстрів було прийнято рішення, що в цьому році будуть фінансуватися лише об’єкти, які перейшли з минулого року. Колектор до цього переліку не потрапив. Ми сподіваємось, що це відбудеться наступного року. Але зараз виникла аварійна ситуація, технологічно є можливості її ліквідувати», – прокоментував ситуацію міський голова Володимир Коваленко.