На Міжнародному форумі презентують стратегію розвитку аеропорту “Херсон”

Прес-служба Херсонської ОДА повідомляє про один з проєктів, який буде презентовано на Міжнародному інвестиційному форумі “Південна стратегія розвитку”, – реконструкція аеропорту “Херсон”. 

Летовище має значний потенціал для розвитку авіаінфраструктури Півдня України, однак для цього необхідна розбудова та реконструкція його комплексу.

Проєкт має на меті створити перший у регіоні вантажний термінал, значно збільшити кількість пасажирів, яких може прийняти аеропорт, і залучити лоу-кост авіакомпанії.

Також проєкт охоплює відновлення Обласного авіаційно-технічного спортивного клубу. Зараз він перебуває у критичному стані та потребує реконструкції авіаційного комплексу. Однак є багато можливостей для розширення його діяльності, яка буде охоплювати стрибки з парашутом, екскурсії, проведення авіашоу, фестивалів та багато іншого.

Докладніше про проєкт.

Це лише один з інвестиційних проєктів, про які говоритимуть на форумі. Якщо ж ви хочете на власні очі побачити, як створюється стратегія розвитку півдня України, переходьте за посилання та ставайте учасником форуму “Південна стратегія розвитку”.