На Міжнародному інвестфорумі презентували проєкт будівництва центру трансплантології на Херсонщині

Під час Міжнародного інвестфоруму «Південна стратегія розвитку», який відбувся на Херсонщині 10-11 червня, директор Інституту серця МОЗ Борис Тодуров розповів про проєкт будівництва центру трансплантології  у Херсоні.

Ініціаторами проєкту є також Херсонська ОДА, облрада, міськрада та Міністерство охорони здоров’я. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Проектом передбачено створення університетської медичної клініки з кампусом, навчально-лікувальними підрозділами, найсучаснішим обладнанням.

Борис Тодуров розповів про проєкт будівництва центру трансплантології на Херсонщині

«Усі екстренні й невідкладні ситуації повинні вирішуватися на місцях, адже до столиці їхати більше 6 годин. Нова клініка, яку ми хочемо збудувати, буде відповідати світовим стандартам. Спільно ми відкриваємо нову епоху розвитку південного регіону», – зазначив Борис Тодуров.

За словами лікаря, загальна вартість проєкту становить близько 200 млн дол.

Ціллю проєкту є досягнення фізичного, душевного та соціального благополуччя жителів Херсонщини шляхом організації доступної якісної своєчасної медичної допомоги, в тому числі методом трансплантації.

Для реалізації цього проєкту було відібрано земельну ділянку біля мостопереходу «Таврійський — ХБК» у Херсоні, який  стане найбільшою розв’язкою міста та забезпечить прямий доступ до аеропорту, залізничного та автомобільного вокзалів, міжнародних автотрас М-14 та М-17.