На новій злітно-посадковій смузі Міжнародного аеропорту “Херсон” почали наносити розмітку

Компанія «Автомагістраль-Південь», яка веде будівництво нової злітно-посадкової смуги в Міжнародному аеропорту “Херсон”, планує завершити роботи до кінця 2021 – на рік раніше початкового терміну.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на avianews.com.

На даний час підрядник завершив всі основні роботи з асфальтування. Нанести асфальт залишилось тільки на невеликих ділянках аеродрому, підтвердили виданню в аеропорту. Там зазначили, що на це може піти кілька днів.

Співробітники «Автомагістраль-Південь» вже почали наносити розмітку на нове покриття, а також ведуть роботи на смугах обезпилювання – зонах по периметру злітно-посадкової смуги.

Після того, як оновлену смугу приймуть у підрядника, почнуть ставити світлосигнальну систему. Вона потрібна, щоб приймати літаки при погіршенні погоди або у темний час.

Після цього піде сертифікація нової смуги. За оцінкою джерела avianews.com, вона може тривати кілька місяців. Таким чином, реально аеропорт “Херсон” може відновити прийом літаків не раніше літньої навігації 2022 року, яка розпочнеться наприкінці березня.

Очікується, що до аеропорту повернуться авіакомпанії Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Ryanair, Bees Airline, SkyUp та МАУ. Не виключено захід і лоукостера Wizz Air – з ним раніше велися переговори щодо відкриття рейсів.