У Новій Каховці на Новоселівському ринку 9 торговців працювали нелегально

Днями члени робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у складі представників Новокаховської ДПІ,  пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради провели робочу зустріч з бізнесменами.

Про це Online НК повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Під час заходу посадовці поспілкувалися з 28 суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах торгівлі, громадського харчування та послуг (ринок, перукарні та продуктові магазини) на території Новоселівського ринку Новокаховської громади та виявили 9 працівників без оформлення трудових відносин.

Представники відомств звертали увагу на неприпустимості порушень законодавства у сферах трудових відносин і оподаткування. Порушникам надали роз’яснення щодо належного оформлення працівників, вимог законодавства з оплати праці та сплати податків.

Податківці наголошували, що податки є бюджетоутворюючими в громадах, тому тіньові виплати негативно впливають на фінансування програм соціально-економічного розвитку регіонів.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає громадян та роботодавців легалізувати доходи та відмовитись від нелегального працевлаштування.